ÕHTULEHT | Must ja pruun teevad comeback’i Noorte Riigikogul

Tänase päeva jooksul on Noorte Riigikogul näha olnud mitmeid moekaid outfit‘e, aga parimaid on ainult loetud arv. Kes on need viis kõige stiilsemat erakonna liiget? Meie kohtunik Johanna Saska uuris välja.

1. Kristina Õunapuu 

Kõige stiilsema riietuja tiitli pälvib Kristina Õunapuu. Üleni must riietus, paksu tallaga kingad ning noortepärane oversized bleiser teevad temast tõelise noore riigikogulase. 

Ava foto

2. Marcus Vana

Kui esimese koha sai üleni mustas riietuja, siis teise koha omanik on riietunud üleni pruuni. se koha omanik on riietunud üleni pruuni. Kõrge kraega džemper ja flared teksad teevad selle outfit’i tõsiselt kütkestavaks. 

Ava foto

3. Andre Sepp

Meie kolmanda koha omanik on ainuke, kelle riietuses on näha värve peale musta ja pruuni. Tema pruunid püksid on õrnaks taustaks siniste detailidega särgile ning jalanõudele. 

Ava foto

4. Katriin Suu 

Järgmine mustas riietuja! Tema off-shoulder pikkade varrukatega särk on tõeline pilgupüüdja.

Ava foto

5. Neiu, kes oma nime ei avaldanud

Must on alati moes! Tema metshaldjalik särk ning armsad lehvid baleriinadel teevad riietuse üdini võluvaks. Lisaks lisab tema nime teadmatus salapärasust tema riitusele. 

Ava foto

Autor: Helena Rantanen

1 thought on “ÕHTULEHT | Must ja pruun teevad comeback’i Noorte Riigikogul”

  1. Anonüümne Kurjustaja

    Ma olen südamepõhjani solvunud Saska. Ma arvasin, et me oleme sõbrad. Kasutan platvormi, et Teile ametlikult teatada, et Te ei ole oodatud mu sünnipäevale.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga