ÕHTULEHE GALERII | Oleme välja valinud kõige stiilsemad riigikogulased

Täna toimuv Noorte Riigikogu istung on justkui stiilipidu. Pea terve istungisaal on täis stiilsed ja särtsakaid parlamendisaadikuid. Kes on aga kõige-kõigemad?  Tänase Riigikogu istungi üks stiilseim parlamendisaadikuid on Isamaa fraktsiooni kuuluv Riin Suuster. 
Riin Suuster helekollases pintsakus.
Poliitikul on seljas väga maitsekas ja kevadiselt lustakas helekollane kostüüm. Outfit’ile lisavad särtsu ka väga hästi sobivad platvormiga papud. Väga stiilse ja ka kevadise look’iga on Aliise Litvinov, kes kuulub ka Isamaa fraktsiooni ridadesse. Litvinovil on sejas pilkupüüdev pirniroheline pintsak. 
Pirnirohelises pintsakus Aliise Litvinov.
Silmatorkavalt ägeda välimusega on tänasel riigikogu istungil sotsiaaldemokraatliku fraktsiooni liige Õnne Paulus.
Õnne Paulus.
Tema tumedates toonides outfit lausa kiirgab stiilsust ja head maitset. Ainuüksi välimusest peegeldub välja tugev ja iseseisev isiksus. Aktsenti andis ka kaunis poolkuukujuline ehe.  Tugev fashion statement on EKRE fraktsiooni liikme, Olivia Neidre kärtsroosa pintsak.
Olivia Neidre.
Pintsak on väga pilkupüüdev ja maitsekas vaik, sobib lausa valatult riigikogu istungite saali ja meie põhjamaiselt kargesse kevadesse.
Emeli Pikner.
Vapustava look’iga osales istungil ka keskerakonna fraktsiooni liige Emeli Pikner. Rahvasaadikul on seljas must kostüüm, mida ilmestab türkiissinine satiinpluus. 

Autor: Melani Veelaid

3 thoughts on “ÕHTULEHE GALERII | Oleme välja valinud kõige stiilsemad riigikogulased”

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga