ERRi VIDEO | Reformierakonna fraktsiooni liige kinnitas videos SDE süüdistusi häälte ostmise osas

ERRi toimetusele on laekunud video, kus Reformierakonna fraktsiooni liige Karl Olaf Loog suhtluses oma fraktsioonikaaslasega nõustub häälte ära ostmise väitega. 


Varasemalt on Sotsiaaldemokraatliku fraktsiooni liikmed pöördunud ERRi poole väitega, et reformierakondlased on Noorte Riigikogu liikmeid ära ostmas, seni aga pole olnud sellele tõestust. SDE fraktsiooni liige Jako Männikust sõnas: “Levivad kuuldused, et “reformikad” pakuvad teatud hüvesid, et inimesed nende poolt hääletaksid.”

Nüüdseks on päevavalgele ilmunud video, kus Reformierakonna fraktsiooni liige Karl Olaf Loog nõustub häälte ära ostmise väitega. Pöördudes pärast video ilmumist Loogi poole sõnas ta: “Sotside käest tuleva infoga on tegemist alusetu laimuga, video väike jupp ei vasta kontekstile, see ei vasta tõele. Meie arvamus on, et Sotsid on otsustanud sellise alatu laimuga tegelema hakata sellepärast, et varjata oma enda korruptsiooni süüdistusi.” 

ERR pöördus kommentaari saamiseks ka Reformierakonna fraktsiooni juhi Kennert Puiestee poole, kes kinnitas samuti, et video on katkendlik ja viidates tõendite kehvale kvaliteedile lükkas kõik süüdistused tagasi. 

Autor: Daniel Kõiv

1 thought on “ERRi VIDEO | Reformierakonna fraktsiooni liige kinnitas videos SDE süüdistusi häälte ostmise osas”

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga