Õhtuleht | EKRE jääb leppele kindlaks

Päevavalgele on tulnud EKRE fraktsiooni järjekordsed privaatsed Messengeri vestlused. Jätkuvad vikerkaare lipukesed, islami sümboolika ning salajutt.  Lisatud kuvatõmmised EKRE grupivestlusest.

Vestlusest saab välja lugeda nende kokkulepitud poolehoiu Isamaa fraktsioonile. Rasmus Merirand kirjutab “Kõik isamaa poolt siis” ja talle vastab Mihkel Lepik “Ikka”.

Mihkel Lepik on saanud viimasel ajal saanud nautida pidevat meedia tähelepanu nende fraktsiooni puudutavate skandaalide kui ka eile õhtul toimunud atentaadikatse kajastamise tõttu. 

Vestlusest võib välja lugeda, et fraktsiooni siseselt on esile kerkimas pinged. Peale skandaalsete uudiste ilmumist, mis puudutavad “Femboysid,”homopropagandat ja ka EKRE osalemist Reformierakonna-vastases koalitsioonis. Gruppi on kirjutatud “mdea kes lekitas,” mis viitab fraktsioonisisese umbusalduse tekkimisele. 

Veel on Rasmus Merirand kirjutanud, et fraktsioon peab nüüd kindlasti kokkuleppest kinni pidada ja Mihkel Lepik nõustus.

Vestlusesse saadetakse Basmala, mis on üks islami olulisemaid fraase. Niigi üaskandaalsesse vestlusesse saadetakse ka vikerakaare lipukesi. 

Tekib küsimus, kas EKRE ridadesse on tõesti saadetud süvariigi salaagendid ja, kas rahvususkonservatiivsed väärtused on kadunud?

Autor: Melani Veelaid

1 thought on “Õhtuleht | EKRE jääb leppele kindlaks”

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga